Меню KDT

Хабарлар

24 қаңтар Петропавл қ. жоғары құрылыс-экономикалық колледжінің педагогтары 9,11 сыныптар үшін кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

24.01.2023
Толығырақ >>

23 қаңтарда "Ясновка орта мектебі" КММ-де "Сыбайлас жемқорлық"тақырыбында сынып сағаттары өтті

23.01.2023
Толығырақ >>

23 қаңтар күні психолог кәсіптік бағдар берушісімен бірлесіп 9-11 сыныптар арасында «Мамандықтар компасы» атты іс-шара өткізді. Жігіттер осы немесе басқа мамандықты қалай түсінетіні, өмірдің осы кезеңінде қандай мамандықты таңдауға бейім екендігі туралы ақпаратпен бөлісті.

23.01.2023
Толығырақ >>

2023 жылғы 17 қаңтарда "Ясновка орта мектебі" КММ-ндегі оқулықтарды сақтау бойынша рейд өтті. Тексеру бастауыш, орта білім беру сыныптарында жүргізілді. Сабақтарда оқулықтардың болуы, мұқабаның болуы, сондай-ақ оқулықтардың сыртқы түрі тексерілді. Тексеруді аға тәлімгер мен құқық пен тәртіп фракцияның басшысы жүргізді

17.01.2023
Толығырақ >>

13 қаңтарда «Ясновка орта мектебі» КММ-нің сынып жетекшілерімен ата-аналардың қатысуымен оқушыларды спортқа баулу және спорт секцияларына бару мақсатында ақпараттық-түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

13.01.2023
Толығырақ >>

12 қаңтарда"ЖРВИ және тұмаудың алдын алу" тақырыбында сынып сағаты өткізілді Мақсаты: Тұмау, оның пайда болу себептері, қоздырғышы, аурудың белгілері туралы жалпы түсінік беру; өз денесін тұмаудан қорғауға үйрету, осы аурудың алдын алу; өз денсаулығына қатысты сауатты балаларды тәрбиелеу.

12.01.2023
Толығырақ >>

11 қантар «Мен не көргім келеді, соны көремін ....?» тақырыбында оқушылармен әңгіме өткізілді

11.01.2023

Қысқы ертегіҚысқы ертегі

09.01.2023
Просмотров: 11
5 қаңтар мен 8 қаңтар аралығында мектеп оқушылары "Қысқы ертегі"атты фотокөрме дайындады

Қысқы тарих

06.01.2023
Просмотров: 10
"Қысқы шытырман оқиғалар" акциясы аясында" Ясновка орта мектебі " КММ-нің кітапханасында 6 қаңтарда "Қысқы тарих" іс-шарасы өткізілді.Балалардың назарына "Жұмбақ қоян"атты кітап көрмесі ұсынылды. Мобильді кітапхана QR коды бойынша кітаптарды оқуды ұсынады. Ал балалар кітап бетбелгілерін жасаумен айналысты.

Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев - Қазақстан Республикасының Президенті

Директор блогы